Rüya Tabirleri / buğday rüyaları / Rüyada torbada buğday görmek

Rüyada torbada buğday görmek

Rüyada torbada buğday görmek sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına ve aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri istenen bir işe girileceğine, yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, eğer hayırlı bir şey değilse sıkıntı çekeceğine, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, yeni bir eve sahip olacağına alamet eder.

Rüyada torbada buğday gördüyseniz

  • Çevrenizde aranır olmanıza rağmen yabancılaşma eğilimi gösterebilirsiniz.
  • Bazı ilişkilerinizin ya da kurulacak olanların hedeflerinize faydası olabilir.

Rüya tabircilerine göre rüyada torbaya buğday doldurmak onu doyasıya yaşayacağına, rüyayı gören kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, büyük üzüntülere sebep olacak ve hiçbir şekilde hayır getirmeyecek bir ilişkiye başlanacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine ve gözyaşı akıtılacak ve büyük pişmanlık duyulacak bir karar vermek zorunda kalınacağına, evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments