Rüya Tabirleri / gümüş rüyaları / Rüyada topraktan gümüş çıkarmak

Rüyada topraktan gümüş çıkarmak

Spread the love

Rüyada topraktan gümüş çıkarmak sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, üzüleceğine ve ağlayacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, iş yaşantısında hırslanacağına alamettir.

Rüyada topraktan gümüş çıkarmak gördüyseniz

  • Sağa sola direktifler veriyor imajı çizmemeye gayret göstermenizde fayda var.
  • Fikirlerinizden bahsetmeniz başlangıç yapmanız için destek almanızı sağlayabilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada topraktan gümüş yüzük bulmak hastalıkların yakınına uğramayacağına, alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, itibarının ve makamının artacağına, iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine, çok iyi paralar kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada topraktan gümüş bulmak hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına, maharetli bir kişi ile evlenileceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, daha büyük saygınlık kazanılacağına, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına rivayet eder.

2 yorumlar

  1. Rüyada gümüş görmek toprağın altından gümüş çıkarmak ne anlama gelir

    • Değerli Ziyaretçim,
      Bu rüya müjdeye, aileye ve güzelliğe işarettir. Rüya yorumuna göre hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına; doğa, yaşam, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına; kendi hakkında güzel sözler duyulacağına rivayet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.