Rüya Tabirleri / fidan rüyaları / Rüyada toprakta fidan görmek

Rüyada toprakta fidan görmek

Rüyada toprakta fidan görmek insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, her şeyin durağan şekilde süreceğine, hayattan istediği mutluluğu ve hazzı alacağına, onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine, girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada toprakta fidan gördüyseniz

  • Bazı kişiler girişimleriniz ya da yerine getirmeniz gereken işler konusunda size yardımcı olmayabilirler veya görevlerini yerine getirmeyebilirler.
  • Bir süredir yapılması gerekliliği doğan işler daha fazla beklemeyebilir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada topraktan fidan sökmek aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, size zarar vermek isteyen ama bir türlü bu emellerine ulaşamayan insanların varlığına, mutluluğun aileye geri döneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada topraktan fidan çıkması bunun kendisine büyük mutluluk ve cesaret olacağına, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan rüya sahibinin alkışlanacak işler yapacağına, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine delalettir.

Rüyada toprağa fidan dikmek kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına ve bu sorun yüzünden aradaki bağların epey bir gerileceğine, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments