Rüya Tabirleri / halı rüyaları / Rüyada toprağa halı sermek

Rüyada toprağa halı sermek

Rüyada toprağa halı sermek yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, büyük bir sorun oluşacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine, bahtın açık olmasına, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına, şifaya ve çarelere kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada toprağa halı sermek gördüyseniz

  • Sadece duygusal ilişkiler değil sosyal kontaklarınız da bozuk olabilir.
  • Gereğinden fazla cazip görünen fikir, teklif veya yatırım önerilerine şüpheyle yaklaşmanızda fayda var.

Rüyada topraktan halı çıkarmak rüyayı gören kişi için haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine, işinde geniş yetkilerle donatılacağına ve en yüksek makamdaki isim haline geleceğine, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına ve başarıları ile adından söz ettireceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments