Rüya Tabirleri / tırnak rüyaları / Rüyada tırnak siyah görmek

Rüyada tırnak siyah görmek

Rüyada tırnak siyah görmek çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, doğru kararların alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tırnak siyah gördüyseniz

  • Genel zamanların aksine, hiçbir gerçek dost doğruyu işitmek istemiyor olabilir.
  • Bilişim, medya, halkla ilişkiler konularında olumlu gelişmeler sizi bekliyor.

Rüyada ayak tırnağını siyah görüldüğünde elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına, özel hayatta güzel bir ilişki yaşanacağına, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine delalettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada tırnakların siyah olması aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede rüya sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments