Rüya Tabirleri / tırnak rüyaları / Rüyada tırnağını fazla kesmek

Rüyada tırnağını fazla kesmek

Rüyada tırnağını fazla kesmek ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, maddi anlamda çok ileri gidileceğine delalet eder.

Rüyada tırnağını fazla kesmek gördüyseniz

  • Evde bazı değişiklikler yapılabilir.
  • İlginç davranışlar içerisine giren kişiler sizi şaşırtabilir.

Rüyada ayak tırnağını fazla kesmek rüya sahibi kişi için gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, orada tatsız olaylar yaşayacağına, size sahtekarlık yapacak yakın bir kişiye ve melankoli içine düşüleceğine, Allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri istediği şeylere kısa sürede iyi bir şekilde kavuşacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments