Rüya Tabirleri / orta rüyaları / Rüyada tırnağın ortadan kırılması

Rüyada tırnağın ortadan kırılması

Rüyada tırnağın ortadan kırılması sağlık sorunları ile dolu bir dönem geçirileceğine, şansının bir ömür yaver gideceğine, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, işinin gücünün de hep rast gideceğine, mesleğindeki başarısının artacağına, anne baba sözünün dinlenmemesinden ötürü birçok hata yapılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tırnağın ortadan kırılması gördüyseniz

  • Dağınık düşüncelerinizi bir araya toplamalı, aralarında ilişkisi olanları gruplandırmalısınız.
  • Gelir durumunuz sizi endişelendirebilir.

Rüyada tırnağın ortadan ikiye ayrılması rüyayı gören kişi için sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine, ters giden işlerin düzeleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kişisel konularda da yeteneklerinin üzerine gideceğine, kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok mutlu olacağına, esenliğe ve feraha kavuşacağına, herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments