Rüya Tabirleri / araç rüyaları / Rüyada ticari araç görmek

Rüyada ticari araç görmek

Rüyada ticari araç görmek onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, kazancın katbekat artacağına, her nimetin lezzetine varacağına, görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, öz güven kazanacağına delalettir.

Rüyada ticari araç gördüyseniz

  • Aranızda yaş farkı olan kişilerle vakit geçirebilir, yeni bakış açıları kazanabilir, tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz kişiler için yapacağınız alışverişlerin olumlu geri dönüşleri olabilir.

Rüyada ticari araç kullanmak rüya sahibi kişi için çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, evliliklerde de sudan bahanelerle çıkacak tartışmalara ve kişinin sinirlerine hakim olmakta zorlanacağı bir süreç yaşayacağına, ağız tadının bozulmayacağına, karamsar ve umutsuz olacağına delalet eder.

Rüyada ticari araç alındığında aile içinde geçiminin zorlaşacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, sağlıkla ilgili olarak herhangi sıkıntı çekilmeyeceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments