Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada teyze evi görmek

Rüyada teyze evi görmek

Rüyada teyze evi görmek kazanılan başarılar sayesinde ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, huzurlu ve sağlıklı olunacağına, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, kardeşlerin el ele vererek bir iş kuracaklarına ve rakiplerin alt edileceğine, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine delalettir.

Rüyada teyze evi gördüyseniz

  • Küçük bir zehirlenme tehlikesi yaşayabilirsiniz.
  • Yeni tanıştığınız kişilerle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

Rüya tabir edenlere göre rüyada teyzenin eve gelmesi bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, kişinin kötü günler geçireceğine, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ancak bir süre sonra bu söylediklerini gerçekleştirmekte zorlanacağına ve yeni işlere gireceğine inanılır.

Rüyada teyzemin evinde kedi görülmesi iş hayatındaki yoğun sorumluluklar neden ile sağlığın bozulacağına, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, dünya nimetlerinden sonuna kadar yararlanacak olan rüya sahibinin rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, tüm risklerine rağmen büyük ve çekişmeli ihalelere gireceğine tabir olunur.

Rüya tabir edenlere göre rüyada teyzenin evinde kalmak özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına, işlerin daha kötüye gitmesiyle yapılan hataların daha da büyük zarar getireceği ve bir türlü gereken yükselişin sağlanamayacağına, maddi olarak sıkıntı çekilen bir dönemin sona ereceğine, onlardan medet umacağına, kişinin içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine delalettir.

Rüyada teyzemin ev aldığını görüldüğünde hane içinde bir takım zorluklara düşeceğine ve sevdiklerine hasret kalacağına, kafasının da rahat edeceğine, ettiği dualar sayesinde kurtulacağına, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına ve ilişkisinin huzur içinde süreceğine, kötülüklere gözünü kapatmaya alamet ettiğine inanılır.

Rüyada teyzenin eve geldiğini görülmesi kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, yapılan bütün işlerde çok büyük zararlar edileceğine, gireceği çok büyük bir ortaklıkta ihanet göreceğine inanılmaktadır.

Rüyada teyzenin evinin yandığını görmek işlerinin günden güne azalacağına, çok karlı yatırımlar yapacağına, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına yorulur.

Rüyada teyzenin evinde olduğunu görülmesi kendi ekmek teknesine sahip olacağına, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada teyzenin evine gitmek mal veya dünyalığına gelecek zarara, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, dünya malı edineceğine ve daha rahat bir yaşama kavuşacağına yorulur.

Rüya tabir edenlere göre rüyada teyzemin evini süpürmek onun iyi olduğunu öğreneceğine, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine, nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine, rahata ve kolaylığa kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada teyzenin evinde yılan görüldüğünde eğer evli ise bir çocuk sahibi olacağına, çekilen yükün hafifleyeceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede rahata ereceğine, onları tebrik edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada teyzenin evinde olmak yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, iş hayatında çok rahat edeceği bir çalışma ortaya koyacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada teyzemin evini temizlemek mevki makam sahibiyken işten olunacağına, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, ele geçen parada artış olacağına, uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine ve insanlardan uzak bir yaşam sürmeye başlayacağına, helal yollardan kazandıklarını huzur ve ağız tadı ile yiyebilme kısmetine sahip olacağına işaret etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments