Rüya Tabirleri / teselli rüyaları / Rüyada teselli görmek

Rüyada teselli görmek

Rüyada teselli görmek küslüklerin en yakın zamanda arabulucular sayesinde yok olacağına, sıhhat ve moral bulacağına, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi anlamda zarara uğrayıp çok kötü günler geçireceğine, savurgan bir hayat yaşayacağına, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine, kişinin isteklerine nail olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada teselli gördüyseniz

  • Aranızdaki ilişki ne olursa olsun, karşı cinsten kişiler işlerinizi kolaylaştırmakda yardımcı olabilirler.
  • Yeni çözümler bir süredir sorun yaratan konuları ortadan kaldırabilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada ünlü birini teselli etmek üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine, onlardan medet umacağına, işlerinin günden güne açılacağına, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına işaret eder.

Rüyada patronu teselli etmek rüyayı gören kişi için rakiplerini çok gerisinde bırakacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve melanete denk gelmeyeceğine, çok üst mevkilere yükseleceğine ve hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına, hayal edilen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına inanılmaktadır.

Rüyada ağlayan bebeği teselli etmek büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada sevdiğini teselli etmek çok iyi bir duruma geleceğine, sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, iş hayatında çok rahat edeceği bir çalışma ortaya koyacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada düşmanı teselli etmek büyük kayıplara uğrayacağına, büyük zararlardan kurtulacağına, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, üzüleceğine ve hastalanacağına, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada biri tarafından teselli edilmek rüya sahibi kişi için gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, büyük başarılara işlere imza atılacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine işaret etmektedir.

Rüyada yakını ölen birini teselli etmek rüyayı gören kişi için mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, yeni işler alacağına tabir olunur.

Rüyada teselli etmek karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, kafasının karışacağına ve bir türlü sağlıklı bir karar veremeyeceğine, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada bir kadını teselli etmek yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, onunla ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, atılan adımların sıkıntı yaratacağına, kafasına takmasını gerektirecek hiçbir önemli sorununun ve altından kalkamayacağı kadar büyük bir borcunun olmayacağına delalettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada bir kızı teselli etmek karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına, hayırlı haberler alarak çok kısa zamanda rahata erileceğine, kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine, olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacak bir dönemin açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada üzülen birini teselli etmek sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, kısmetin ve başarının engelleneceğine, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada babayı teselli etmek rüyayı gören kişi için birçok kavga ve sorunla karşılaşacağına, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına, projelerinin ve fikirlerinin istediği beğeniyi görmeyeceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada ağlayan kadını teselli etmek onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine, çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, umutlarının da tükeneceğine, ayrıcalık elde edeceğine inanılır.

Rüyada ölüyü teselli etmek rüyayı gören kişi için şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, ancak herhangi bir yararının görülmeyeceğine ve tüm durumla birlikte bir de destek olan kişinin para konusunda sıkıştırmalarıyla uğraşılacağına, o kişilerden güzel sözler duyulacağına, kişinin uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına, büyük sıkıntılar yaşayacağına alamettir.

Rüyada başkasını teselli etmek rüya sahibi kişi için rüya sahibinin deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, böylece kazancın ve özgüvenin artacağına, işten yana şansının açık olacağına, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına alamet eder.

Rüyada teselli ettiğini görüldüğünde hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada ölen birinin teselli etmesi başarılarının daim olacağına, eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına, önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine alamet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada ağlayanı teselli etmek kolay ve zevkli hale geleceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ağlayan birine teselli vermek rüya sahibi kişi için başarılı bir kariyere ve çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, kısa süre sonra bazı sıkıntıların aşılacağına, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine, küs kimselerin barışacağına inanılır.

Rüyada ağlayan erkeği teselli etmek rüya sahibi için iyi bir aile reisi ve baba olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine, ortaklarla aranın bozulacağına, görülen tanıdık erkek aile büyüklerinden biri ise dileklerin Allah katında kabul göreceğine delalettir.

Rüyada teselli vermek rüyayı gören için çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine ve kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada eşini teselli etmek çok istenen bir şeye sahip olunacağına, ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada kardeşini teselli etmek iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, az sayıda yılan kusmanız ise sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına yorulur.

Rüya yorumcularına göre rüyada bir erkeği teselli etmek çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına ve hayal edilen herşeye kavuşacak bir duruma geleceğine, attığı adımların yakın bir zaman içinde büyük ses getireceğine, aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, kendine dikkat edeceği ve bu nedenle hayatın kendisini yıpratamayacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada birine sarılıp teselli etmek aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine delalettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada hasta birini teselli etmek işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına, aile üyeleri ile beraber ortak kararlar alırken kendisini ön plana çıkaracak söylemlerde bulunarak anlaşmazlık çıkaracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada teselli alındığında işlerinin sarpa saracağına, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, mal varlığının neredeyse eriyeceğine yorulmaktadır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments