Rüya Tabirleri / takla rüyaları / Rüyada ters takla atmak

Rüyada ters takla atmak

Rüyada ters takla atmak her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, işte de mutlu olunacağına, büyük bir hastalıktan dönüleceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, maddi kriz yaşanacağına, çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine işarettir.

Rüyada ters takla atmak gördüyseniz

  • Sonuçlarını düşünmeden konuşmanız ise sorun yaratabilir.
  • Bazı planlarınızda, işlerinizde veya girişimlerinizde eksiklikler ya da atladığınız yerler olabilir.

Rüyada havada ters takla atmak yolda birçok sorunla karşılaşmalarına rağmen sıkıntı yaşamadan atlatacaklarına ve işlerinin yolunda gitmesi ile büyük bir zenginliğe ve rahatlığa kavuşacağına, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine yorulur.

Rüya tabircilerine göre rüyada suda ters takla atmak çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada denize ters takla atmak daha çok iş yapacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, giden birinin geri döneceğine, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre rüyada arabayla ters takla atmak kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments