Rüya Tabirleri / tencere rüyaları / Rüyada tencere dolusu yağ görmek

Rüyada tencere dolusu yağ görmek

Rüyada tencere dolusu yağ görmek ancak iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bu sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, verimliliğinin artacağına ve başarılarının devamının geleceğine, çok başarılı işlerin altına imza atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tencere dolusu yağ gördüyseniz

  • Belli konulardaki fikirlerinizi bilinir hale getirmeniz gerekiyor.
  • Size göre normal olarak nitelenebilecek sözler veya girişimler karşı taraf tarafından abartılı veya aşırı bulunabilir.

Rüyada dolu yağ tenekesi görüldüğünde insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına, kişinin eşi ile yataklarını ayıracak kadar büyük sorunlar yaşayacağına, sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine ve bu nedenle ele güne muhtaç olacağına, zor günlerden geçeceğine, eline geçen kazancın bereketsiz olacağına, yeni bir işe geçiş yapılacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments