Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada temiz soğuk su görmek

Rüyada temiz soğuk su görmek

Rüyada temiz soğuk su görmek aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, üzerinde durmaya bile değmeyeceğine, çok kötü günler geçirip dedikodu çıkaran kişi ya da kişiler ile büyük bir tartışma yaşayacağına, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, gerçekleştirilmek istenen büyük hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada temiz soğuk su gördüyseniz

  • Normal koşullarda her şey yolunda gibi görünse bile, daha detaycı olmanız gerekiyor.
  • Alacağınız kararları eleştiren kişiler söz konusu olabilir.

Rüya tabircilerine göre rüyada temiz soğuk suya girmek patlama noktasına geleceğine ve tabiri caizse sinirlerinin yay gibi gerildiği bir anda da isyan ederek içindeki herşeyi söyleyerek rahat etmeye çalışacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, hoş olaylar yaşayacağına, alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada temiz soğuk suda yüzmek rüya sahibi kişi için yatırımlarının kendisine kar getireceğine ve yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına, hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, ancak bu durumlardan yakın bir zaman önce evlendiği ve yuvasında çok mutlu olduğu bir kişi sayesinde çok zahmet çekmeden ve daha fazla üzülmeden kurtulacağına, rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına, zor ve stresli günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada temiz soğuk su içmek onlara değer vereceğine, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, sorunların çabucak halledileceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz noktaya geleceğine, insanların hayır dualarının alınacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments