Rüya Tabirleri / mutfak rüyaları / Rüyada temiz mutfak görmek

Rüyada temiz mutfak görmek

Rüyada temiz mutfak görmek zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine, sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına, sevinçli haberlerin alınacağına, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada temiz mutfak gördüyseniz

  • Gelecekte benzer olaylar yaşamamak için tecrübelerinizden ders çıkartmanız gerekiyor.
  • Olayları hafife alıp ya da nasılsa bir şekilde hallederim diyerek yaşam kalitenizi düşürmenizin veya yaşamınızı sıkıntıya sokmanızın bir anlamı o Biraz daha düşünmelisiniz.

Rüyada beyaz temiz mutfak görüldüyse iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, eşler arasındaki uyumun bu dönemde en üst seviyede olacağına, erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve çok ağır geçen bir hastalığın atlatılacağına, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına veya iş değiştireceğine, sevilen ve manevi değeri büyük olan bir eşyanın çalınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada büyük temiz mutfak görüldüyse aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına, kazancının hiç beklemediği bir miktarda artacağına, beklenmedik olaylarla karşılaşacağına, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, iyi niyetinden uzaklaşacağına, ancak rüya sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde bu durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine delalettir.

Rüyada temiz mutfak dolabı görüldüğünde kişinin başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine, herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, kişinin kendi başının çaresine bakacağına, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada boş temiz mutfak görüldüyse sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, topluluk içinde küçük düşmeye ve utanmaya, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments