Rüya Tabirleri / köpek rüyaları / Rüyada temiz köpek görmek

Rüyada temiz köpek görmek

Rüyada temiz köpek görmek bir sebeple daha kıymetbilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, bazı konularda konuşulacağına, ağızdan çıkan sözler yüzünden yakın akrabalarla dargınlık yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada temiz köpek gördüyseniz

  • Zaman geldiğinde rahat hareket edebileceksiniz, meraklanmayın.
  • Çevrenzdeki bir anlaşmazlıktan, durum sizin konularınıza da yansıyacağı için oldukça rahatsız olacaksınız.

Rüyada temiz köpek sevmek epey sorunlu bir duygu haline geleceğine, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, yeni bir hayata başlayacağına, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, mevcut aile ve iş yaşantısının çalkantılara sahne olacağına yorulur.

Rüyada beyaz temiz köpek görüldüyse rüya sahibi çalıştıkça kendisine cömert davranacağına, içinin ve kafasının da rahat edeceğine, kendini yiyip bitireceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, yani babasına benzeyeceğine, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine delalet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments