Rüya Tabirleri / diş rüyaları / Rüyada temiz diş fırçası görmek

Rüyada temiz diş fırçası görmek

Rüyada temiz diş fırçası görmek kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, iyi ve güzel huylarını terk edeceğine, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına inanılır.

Rüyada temiz diş fırçası gördüyseniz

  • İlgisiz veya önemsiz bir işle uğraşırken, aklınıza belli bir hedefinize ulaşmanızı sağlayacak ya da belli konulara daha derinlikli yaklaşmanıza yardım edecek fikirler gelebilir.
  • Ertelemeler, rötarlar veya yanlış anlaşılmalar sıkıntı yaratabilir.

Rüyada beyaz temiz diş görüldüyse hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine, başarılar arttıkça çok daha büyük ve daha heyecan verici gelişmelerin yaşanacağına, evli olanların eşlerinden kötü muamele göreceğine, çözümsüz sorunları olmayacağına, anne babanın bu sayede mutlu olacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp güzel ve kazançlı işler yapılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada güzel temiz diş görülmesi yapılan işte geriye düşüleceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine, zararın telafi edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada parlak temiz diş görmek tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, çıkış yolları bulacağına, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine, sermaye yatırdığı ihalelerin ve üzerinde gece gündüz çalıştığı projelerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments