Rüya Tabirleri / karşı rüyaları / Rüyada televizyon karşısında namaz kılmak

Rüyada televizyon karşısında namaz kılmak

Rüyada televizyon karşısında namaz kılmak sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza, malının ve parasının da büyüyeceğine, yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına, kısa bir toparlanma aşamasından sonra tekrar kazanç elde edebilecek aşamaya geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada televizyon karşısında namaz kılmak gördüyseniz

  • İniş çıkışlı bir durum tartışmaya dönüşebilir.
  • Bazı konularda sizi teşvik eden ya da baştan çıkartmaya çalışan kişiler zamanınızı boşa harcamanıza veya ekstra masraflara neden olabilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada ayna karşısında namaz kılmak yaşamının büyük bir lüks içinde geçeceğine, sevgiliye karşı olan hislerinin azalacağına, ancak daha sonra alacağı hayırlı bir haber ile hayatı için çok büyük adımlar atacağına, yaşanacak olaylardan ötürü çok gereksiz ve kötü insanlar ile muhatap olmasından ve karşı karşıya gelmesinden ötürü çok büyük bir sıkıntıya gireceğine, maddi ve manevi olarak çok zarara uğranacağına, onu kendinden uzaklaştırmayı başaracağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments