Rüya Tabirleri / telefon rüyaları / Rüyada telefonun meşgul çalması

Rüyada telefonun meşgul çalması

Spread the love

Rüyada telefonun meşgul çalması mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine, kişinin mutsuz ve üzgün olacağına, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine, aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına rivayet eder.

Rüyada telefonun meşgul çalması gördüyseniz

 • Olayların olumlu taraflarını görmeye çalışmanız veya bir süredir oldukça kötü bir seyir izleyen veya sizi zor durumda bırakan konulara pozitif yaklaşmanız daha faydalı sonuçlar elde edilmesini sağlayabilir.
 • Size faydası olmayan iş ya da ilişkilerden kurtulmak isteyebilirsiniz.

Rüyada telefonu meşgule alındığında çevresinin güzel insanlarla dolacağına, aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, araba ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına, dost ve akrabaların şaşırtılacağına, hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine tabir olunur.

2 yorumlar

 1. Avatar

  Rüyamda sevgilimi arıyordum telefonu meşguldü ve kocaman bi deniz gördüm suyu tertemiz masmaaviydi.

  • Avatar

   Değerli Ziyaretçim,
   Görülen rüya huşuya, hayırlara ve bolluğa delalettir. Rüya tabirine göre tüm huzursuzlukları ortadan kaldırarak hayatına daha sakin, huşu içinde devam edeceğine; bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine; kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına işaret eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.