Rüya Tabirleri / kulübe rüyaları / Rüyada telefon kulübesi görmek

Rüyada telefon kulübesi görmek

Rüyada telefon kulübesi görmek helal ekmek yiyeceğine, insanlar tarafından sevileceğine, elindekileri de yitireceğine, sosyal hayatta rüyayı gören kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, hakkı olanlara kavuşacağına, atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada telefon kulübesi gördüyseniz

  • Yalnız başınıza ilerlemeniz gerekmiyor.
  • Mantıklı düşünmeniz gerekiyor.

Rüya yorumlarına göre rüyada kulübede yaşamak işlerinin daha kötüye gideceğine, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, özellikle daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına yorulur.

Rüyada güvercin kulübesi görmek evine huzurun ve bereketin geleceğine, aile içinde geçim derdinin olmayacağına, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına işarettir.

Rüyada ekmek kulübesi görüldüyse tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına ve bu sayede aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, rüya sahibinin hayatına yeniliklerin geleceğine, kendisine hiç uygun olmayan kişiler ile ortaklık kurmak zorunda kalacağına ve üzüleceğine, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada kulübenin yandığını görüldüyse verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, kendine olan özgüvenine kavuşacağına, alınacak üzücü bir haber yüzünden büyük bir motivasyon kaybına uğranacağına, çok iyi işler yapılacağına ve insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada kulübeye girmek eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kulübede yatmak rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, yeni bir haneye sahip olacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine yorulur.

Rüyada kulübede köpek görmek üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine ve çok mutlu olunacağına tabir olunur.

Rüyada kulübede yaşadığını görülmesi ticaret yapıyorsa zarar edeceğine, beden sağlığının zarar göreceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, işlerin günden güne daha da artacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments