Ana sayfa » Batarya rüyaları » Rüyada telefon batarya görmek

Rüyada telefon batarya görmek

Rüyada telefon batarya görmek huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine, zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada telefon batarya gördüyseniz

  • Aşırı yük almak, abartılı konuşmak, bazı konuları hafife almak ya da tam tersi büyütmek, bütçeyi aşan planları hesaplayamamak, kaldırabileceğinden fazla söz vermek türünde olaylara açıksınız.
  • Bazı kişiler bazı konularda sınırlandırılmaya veya kısıtlanmaya hazır olmayabilirler ya da sınırlarını bilmeden davranıyor olabilirler.

Rüyada cep telefonu bataryası görüldüğünde bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına bu sayede işinde çok daha iyi yerlere geleceğine, çok sevdiği insanlardan ihanet göreceğine ve bu ihanetten ötürü çok büyük üzüntüler yaşayıp büyük hastalık yaşayacağına, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına, zor günlerin geride kalacağına delalettir.

Rüyada telefon batarya patlaması rüya sahibi için hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada telefon bataryasının patladığını görüldüyse daha fazla para kazanacağına, her şeyin gönlünce olacağına, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada telefon bataryası şişmesi rüyayı gören kişi için her şeyin iyiye doğru gideceğine, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına, kazançlı işlere gireceğine, işlerini bir türlü toparlayamayacağına, hayatı ile bazı kararlar vereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada telefon bataryasının şiştiğini görüldüğünde hayatının kötüye doğru gideceğine, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine ve daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, sıkıntıların son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Lütfiye Kabakcı

Rüyamda cep telefonumun elimden düştüğünü arka kapağının düştüğünü bataryası ise çatlamıştı bende eşimden korkuyorum kızar diye kardeşimle konuşuyordum
Sonrada bi eve gidiyorum ordan da temiz bi plastik çöp kovasını bana verip eve geliyorum bana bu rüyamı yorumlarmisiniz

Scroll to Top