Rüya Tabirleri / balık rüyaları / Rüyada telef olmuş balık görmek

Rüyada telef olmuş balık görmek

Rüyada telef olmuş balık görmek yakaladığı bu şansın garanti olacağına, sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına, dünya işlerinden elini eteğini çekerek yaşamaya ve yaşamdan beklentilerin en aza indirileceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, insanları kırmak istemese bile bu süreçte ağzından çıkanları kulakları duymayacağı için sonradan üzüleceği konuşmalar yapacağına tabir olunur.

Rüyada telef olmuş balık gördüyseniz

  • Size maddi manevi desteği olabilecek resmi ya da gayri resmi kurum, organizasyon ya da kuruluşlarla çalışabilirsiniz.
  • Duygusal, estetik, entelektüel veya mental büyüme için ne gerekiyorsa yapabilirsiniz.

Rüyada ayakları olan balık görmek yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine, çok zor duruma düşüleceğine ve bu zor durumdan ve sorunlardan korunmak için çok geç kalınacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments