Rüya Tabirleri / çapa rüyaları / Rüyada tekne çapası görmek

Rüyada tekne çapası görmek

Rüyada tekne çapası görmek herhangi bir şekilde sıkıntılı bir durumla karşılaşmayacağına, işlerinin başarılı olacağına, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına, huzur ve şifa bulacağına, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tekne çapası gördüyseniz

  • Belli konuları şimdiden dile getirmemekte veya fikirleri paylaşmamakta fayda var.
  • Olumlu düşünmeye çalışmalısınız.

Rüyada pancar çapası yapmak yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bahçe çapası görüldüyse böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine ve bunun doyumsuz hazzını yaşayacağına, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine bu durumun da yüzünün asılmasına neden olacağına, yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına, hayatının alt üst olacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çapaya gitmek rüya sahibi kişi için iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada deniz çapası görmek büyük bir üzüntü yaşayacağına, fena insanlar ile bazı sorunlar yaşanacağına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine alamet eder.

Rüyada mısır çapası yapmak çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine ve çok saygın bir kişi olunacağına, yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına, maddi açıdan nefes alınacağına, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine alamettir.

Rüyada pamuk çapası yapıldığında ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine, başına uğursuz olayların geleceğine, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine, kapanmış defterlerin yeniden açılacağına, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada çapayla toprak kazmak kazancının hayal edemeyeceği kadar artacağına, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına, önemli bir şahsiyet olacağına, akrabalar ile bağların daha da kuvvetleneceğine, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına sadece maneviyatının çökmesiyle kalmayacağına aynı zamanda maddi anlamda da zarar edeceğine, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments