Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada tek topuklu ayakkabı görmek

Rüyada tek topuklu ayakkabı görmek

Rüyada tek topuklu ayakkabı görmek kişinin iş hayatında da sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine, çok büyük adımlar atacağına, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına delalettir.

Rüyada tek topuklu ayakkabı gördüyseniz

  • İş alanında iyi ilişkiler kurabilirsiniz.
  • Ev içinde bir çok olumsuz konuşmalar geçebilir, ebeveynleriniz ya da aile büyüklerinizle münakaşa edebilirsiniz.

Rüya tabir edenlere göre rüyada tek topuklu ayakkabı giymek yaşanan bütün sorunların biteceğine, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına, sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına, yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments