Rüya Tabirleri / küpe rüyaları / Rüyada tek küpe görmek

Rüyada tek küpe görmek

Rüyada tek küpe görmek sevdiği kişilerden alacağı desteğin de herhangi bir fayda sağlamayacağına, çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, üzüntü duyduğu birçok konuda istemeden de olsa zor zamanlar yaşanmasına sebep olacağına, karanlık kişilerle muhatap olacağına, her zaman rüya sahibinin daha büyük bir avantaj sahibi olayacağına, büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına ve hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada tek küpe gördüyseniz

  • Aynı problemler, yakın çevre ilişkilerinizde, eğitim, bilişim, kısa mesafe seyahatler, halkla ilişkiler v.b alanlarda da kendini gösterebilir.
  • Bazı konuları ertelemeye veya üstünde durmamaya çalışsanız da, net olunması ya da tepki verilmesi gerekiyor olabilir.

Rüyada tek küpenin kaybolması rüya sahibi kişi için kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine, üzüleceğine ve ağlayacağına, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tek küpe hediye alındığında maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine, maddi olarak büyüyeceğine, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, kişinin gönlünün ferahlayacağına, dini inançların güçleneceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada tek küpe taktığını görüldüğünde pek çok günaha ve kirli işe bulaşmasından dolayı da gelecekte acı çekip tövbe edeceğine, kendisini çok yıpratacak bazı olaylar yaşayacağına, huzurlu ve güzel bir hayat yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada tek küpe kaybetmek iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, sorunların yakında son bulacağına, çalışma hayatının daha kolay bir hale geleceğine, çok alıngan olacağı bir dönemin yaklaştığına, işlerinin bu sayede açılacağına böylece borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada tek küpe takmak çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına, alınacak sevinçli haberler sayesinde bol kazançlı bir dönem geçirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tek küpe bulmak rüyayı gören kişi için ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, maddi varlığının çoğalacağına, sevdiği kişileri de yanına alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tek küpe alındıysa gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, koyu muhabbette kalacağına, kimseye haksızlık etmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments