Rüya Tabirleri / çocuk rüyaları / Rüyada tek gözlü erkek çocuğu görmek

Rüyada tek gözlü erkek çocuğu görmek

Rüyada tek gözlü erkek çocuğu görmek kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, bekarlar için mutlu bir karşılaşma, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına işarettir.

Rüyada tek gözlü erkek çocuğu gördüyseniz

  • Diğerleri hakkında edineceğimiz bilgiler karşı tarafı daha iyi anlamamızı sağlayabilir.
  • Duygusal konularda ise bazı belirsizlikler yaşayabilirsiniz.

Rüyada siyah gözlü erkek çocuğu görüldüyse çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine ve el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine ve kendisi için doğru kişiyi bulacağına, sevdiklerinden ayrı kalınacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments