Rüya Tabirleri / tebeşir rüyaları / Rüyada tebeşirle yazı yazmak

Rüyada tebeşirle yazı yazmak

Rüyada tebeşirle yazı yazmak kararlarını alırken kimseye danışmadan hareket edeceğine, dürüst bir şekilde yaşayacağına, çok iyi giden işlerin duracağına, sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına, sabit geliri olacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara Allah’ın izni ile şifa bulunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tebeşirle yazı yazmak gördüyseniz

  • Yine hatırlatayım, aile içinde bazı tatsızlıklara karışabilirsiniz.
  • Ani iniş çıkışlarla karşılaşabilirsiniz.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yeşil tebeşirle yazı yazmak kendisini iyi hissetmesine vesile olacak çarelere ve çözümlere kavuşacağına, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, yaşamın daha kolay hale geleceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments