Rüya Tabirleri / taze rüyaları / Rüyada taze yufka görmek

Rüyada taze yufka görmek

Rüyada taze yufka görmek çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına ve neredeyse her gününün kavga ve dövüşle geçeceğine, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, aynı zamanda dünya yaşantısında da olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine, eksik olan yanının tamamlayacağına delalet eder.

Rüyada taze yufka gördüyseniz

  • Yeteri kadar gayret gösterirseniz yıkılan her şeyi onarabilirsiniz.
  • İmajınızı korumalısınız.

Rüyada taze yufka almak işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, rüya sahibinin bir takım kişisel sorunlarla karşılaşıp evinden çıkamayacağına, düşmanların işlerini bozmaya ve kişiye karşı kötü gözle bakanları ya da yanlış intibaya sahip olanları utandıracak güzel eylemler içinde olunacağına, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve kurduğu hayallerin bir bir yıkılacağına, verilen bir sözlerin yaşanan bazı aksiliklerden ötürü bir türlü tutulamayacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments