Rüya Tabirleri / fasulye rüyaları / Rüyada taze yeşil fasulye toplamak

Rüyada taze yeşil fasulye toplamak

Rüyada taze yeşil fasulye toplamak geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara, çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, ancak sıkıntıların bir türlü sona ermeyeceğine, büyük aşamalar kaydedeceğine, ne yöne gideceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada taze yeşil fasulye toplamak gördüyseniz

  • Fırsatlar mevcutken değerlendirmenizde fayda var.
  • İlişki veya iş birliklerinizi ilgilendiren ilginç değişiklikler veya gelişmeler aslında sizi hedeflerinize daha kolay ulaştırabilir.

Rüyada taze yeşil fasulye alındığında maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine ve istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına, zorlu bir dönem geçirileceğine, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına ve gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine, ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına, maddi kayıpların sona ereceğine, üzüntülerin ve zorlukların biteceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments