Rüya Tabirleri / meyve rüyaları / Rüyada taze meyve sebze görmek

Rüyada taze meyve sebze görmek

Rüyada taze meyve sebze görmek ana baba sözü dinlemeye, yaşanan bazı aksilikler nedeni ile morali bozuk olan rüya sahibinin kendisini toparlayarak işinin başına döneceğine, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, insanların afiyet bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada taze meyve sebze gördüyseniz

  • Bazı konuları hafife almak özel yaşamınızda sıkıntı yaratabilir.
  • Güven sorunları oluşabilir.

Rüyada taze meyve sebze almak yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine, çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına, yapmaya çalıştığı şeyler hatalı adımlar atacağına, iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments