Rüya Tabirleri / ekmek rüyaları / Rüyada taze ekmek yemek görmek

Rüyada taze ekmek yemek görmek

Rüyada taze ekmek yemek görmek rahat bir hayata adım atacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine bu sayede de ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, iş hayatında çok büyük zararlara uğrayacağına, eğlenceli günlere kavuşacağına, çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada taze ekmek yemek gördüyseniz

  • Uzun süreli tartışmalara girmek istemiyorsanız, duygusal konularda aşırılığa kaçmaktan veya sağlık konularında abartılı ifadelerden kaçınmanızda fayda var.
  • Duygusal ilişkilerinizde sizi inişli çıkışlı birtakım gelişmeler bekliyor.

Rüya tabirlerine göre rüyada ekmek yemek su içmek yüksek mevkilerde işlere gireceğine, kendisini sosyal hayata fazlasıyla kaptıracağına, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına, işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkacağına, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine ve muradını alacağına, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine yorumlanır.

Rüyada mısır ekmeği yemek görüldüğünde sağlığının kötüye gideceğine, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, kısa bir süre içinde işlerin zorlaşacağına, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına, maddi durumunu düzelterek hemen işlerini yoluna koyacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments