Rüya Tabirleri / taraf rüyaları / Rüyada tavuk tarafından kovalandığını görmek

Rüyada tavuk tarafından kovalandığını görmek

Rüyada tavuk tarafından kovalandığını görmek başına uğursuz olayların geleceğine, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, biraz olsun hafifleyeceğine, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine ve uzun zaman sonra ilk kez kötü haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada tavuk tarafından kovalandığını gördüyseniz

  • Bir iş birliği ya da ortaklık istenilen ekstrayı getirebilir.
  • Vücudunuzda büyük zararlara sebep olabilir.

Rüyada tavuk tarafından ısırıldığını görülmesi sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, fakir fukaraya yardım edileceğine, güven kaybı yaşanacağına, kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine, bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine alamet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada tavuk tarafından kovalanmak kişinin kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilerin galip çıkacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına, onun günlük yaşam ihtiyaçlarını elinden geldiği kadar karşılayacağına, maddi olarak güç kazanacağına, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments