Rüya Tabirleri / civciv rüyaları / Rüyada tavuk civciv görmek

Rüyada tavuk civciv görmek

Rüyada tavuk civciv görmek hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine, dolayısıyla da huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine ve çok daha huzurlu ve mutlu bir kişi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tavuk civciv gördüyseniz

  • İş veya aşk hayatınız ya da ailenizle veya gayrimenkullerinizle ilgili problemler, aksilikler ya da ertelemeler ortadan kalkmaya başlıyor.
  • Görünürdeki gerçeklerin ardındaki şeyleri biraz incelemenizde fayda var.

Rüyada siyah tavuk civciv görülmesi sahip olduklarını başkalarına hava atmak için kullanacağına, işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, tüm isteklerine kavuşacağına işarettir.

Rüyada tavuk civciv alınması aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, istediği her şeyi fazlasıyla elde edeceğine, parasal kaygılardan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada tavuk civciv yakalamak rüyayı gören kişi için verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, şansının ve bahtının döneceğine, ancak daha sonra verilecek bir karar yüzünden hiç beklenmeyen durumlarla karşılaşılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş tavuk civciv görüldüğünde elden çıkan malların geri kazanılacağına, olmayı hedeflediği makama da oturacağına, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine, atılan adımların ve ele geçen fırsatların pek kazanç getirmeyeceğine, çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada tavuk civciv vermek kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, başka alanlara yöneleceğine, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına ve istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada tavuk civciv beslemek rüyayı gören için zor zamanların biteceğine, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tavuğun civciv yediğini görüldüğünde ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine, içinden çıkılmaz bir hal alacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine hem de ailesini mutlu edeceğine, çok sevineceği olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz tavuk civciv görüldüyse kişinin başkaları ile muhabbetinin artacağına, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bu kişiden çok büyük destek göreceğine, kişinin rahat edeceğine, borçları varsa ödeyeceğine ve aynı zamanda uzun bir ömre sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tavuk civcivi sevmek kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, büyük bir özgüven kazanacağına, son anda alınacak karar nedeni ile uzun bir zaman seyahat yapılmayacağına, en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada tavuğun civciv yemesi gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine, yaşadığı zorlukların biteceğine, işlerinin çok yolunda gideceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tavuk civciv hindi görülmesi sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, bazı adımlar atacağına, ona göre davranacağına, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, kısmetin kapanması nedeni ile ticaretin duracağına, her daim temkinli olacağına ve hiç riske girmeyeceğine tabir olunur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada tavuğun civciv doğurması kardeşler arasına kara kedi gireceğine, insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına ve iş ayırmadan her işin üstesinden rahatlıkla gelinebileceğine, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada tavuktan civciv çıkması hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments