Rüya Tabirleri / can rüyaları / Rüyada tavuğun can çekiştiğini görmek

Rüyada tavuğun can çekiştiğini görmek

Spread the love

Rüyada tavuğun can çekiştiğini görmek maddi olarak tükenme noktasına gelineceğine, sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine, toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine ve ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine yorulur.

Rüyada tavuğun can çekiştiğini gördüyseniz

 • Kendinizi kontrol altında tutsanız bile karşı taraftan gelebilecek olan huzursuzlukları engellemeniz zordur.
 • Duygusal ya da ekonomik açıdan kendinizi zorlayacak planlar yapıyor olabilirsiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada tavuğun can çekişmesi üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine ve karlı işlerden büyük paylar alacağına, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, büyük fırsatlar elde edeceğine bu sayede maddi ve manevi olarak da güç kazanacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine ve ne zaman başları sıkışsa insanların yardımına koşacağına delalet ettiğine inanılır.

2 yorumlar

 1. Avatar

  Hocam hayırlı günler , rüyamda can çekişen kahverengi bir tavuk vardı . Bir süre can çekiştikten sonra hareketsiz kaldı ve öldüğünü düşündüm. Daha sonra tavuğa yatma pozisyonundan oturma pozisyonuna getirdim. Bir süre sonra tavuk gözlerini açıp canlanmaya başladı , akabinde ise aile yakınlarım tarafından tatlı bir şerbet ikram edildiğini gördüm. Genelde pek rüya görmeyen birisiyim o yüzden anlamını merak ettim.Bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

  • Avatar

   Değerli Ziyaretçim,
   Bu rüya zenginliğe, sevgiye ve yardıma rivayet eder. Rüya yorumuna göre vereceği yerinde kararların hayatının lüks, zenginlik, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına; hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına; yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına delalet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.