Rüya Tabirleri / kurt rüyaları / Rüyada tavanda kurt görmek

Rüyada tavanda kurt görmek

Rüyada tavanda kurt görmek ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, yakın bir kişinin yakalanacağı bir hastalık yüzünden üzüntü duyulacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine, ağız tadına ve keyfe kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tavanda kurt gördüyseniz

  • Çevre değişikliğine ihtiyacınız var.
  • Entellektüel meraklar içerisindesiniz.

Rüyada tavandan kurt dökülmesi rüyayı gören için duymadığı sözleri duyacağına, doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments