Rüya Tabirleri / akrep rüyaları / Rüyada tavanda akrep görmek

Rüyada tavanda akrep görmek

Rüyada tavanda akrep görmek sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, kariyer planının altüst olacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, içinin rahat edeceğine ve gözyaşının duracağına, maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına alamettir.

Rüyada tavanda akrep gördüyseniz

  • Tartışmalardan uzak durmalısınız.
  • Özel veya iş ilişkiniz kontrolden çıkabilir.

Rüyada evin tavanında akrep görülmesi işleri büyütme sürecine girileceğine, günden günde daha fazla stres yapacağına ancak daha sonra bu dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına, işlerdeki karın artacağına, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine ve hayırlı kazançlar elde ederek çok mutlu bir hayat süreceğine ve çok büyük zenginliğe kavuşacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments