Rüya Tabirleri / çörek rüyaları / Rüyada tatlı çörek görmek

Rüyada tatlı çörek görmek

Rüyada tatlı çörek görmek kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, sağlık sorunlarından kurtulmaya, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine işarettir.

Rüyada tatlı çörek gördüyseniz

  • Birkaç farklı alana doğru çekiliyor olabilirsiniz.
  • Gergin veya uzlaşmaya yanaşmayan kişiler sıkıntı yaratabilir.

Rüyada tatlı çörek almak her şeyi kuralına göre yapacağına, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine, özür dilemek yerine durumu daha da vahim hale getireceğine, başka bir şehirde yeni arkadaşlıklar kuracağına, bir sebeple iş hayatını çok kötü etkileyecek ve yüklü miktarda zarara yol açacak bir sorun yaşanacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tatlı çörek yapılması parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına, kazancın yarı yarıya düşeceğine, yaradanın bu şansı kendisine vereceğine ve kişinin aynı zamanda onun pek çok lütufları ile karşılaşacağına, hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine, gelirinin de artmayacağına, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments