Rüya Tabirleri / araba rüyaları / Rüyada taşlı yolda araba sürmek

Rüyada taşlı yolda araba sürmek

Spread the love

Rüyada taşlı yolda araba sürmek çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına, dertlerinin sona ereceğine, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, hasta olanın da iyileşeceğine, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına işarettir.

Rüyada taşlı yolda araba sürmek gördüyseniz

 • Konu bizzat sizi ilgilendiriyor gibi görünüyor.
 • Ortaya çıkan yeni fırsatlar, teklifler veya yollar değerlendirilmeyi bekliyor.

Rüya tabir edenlere göre rüyada taşlı yolda araba kullanmak mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna, rızık bolluğu içinde olacağına delalettir.

Rüya yorumcularına göre rüyada taşlı yolda arabayla gitmek kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, iş sahibi olacağına, büyük savaşların yaşanacağına, yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine, anne babanın bu sayede mutlu olacağına, dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret ettiği söylenir.

2 yorumlar

 1. Avatar

  Rüyamda arabayla gidiyorum ve arkamdan da benle aynı izada devam eden arabalar var ve bakıyorumki yol bitmiş ama ortada bir boşluk karşı tarafta yolun devamı. Tabiki o yolun devamı nereden olabilir diye etrafıma bakınıyorum ve aşağı doğru bakarken yolun devamının bir başlangıcı var arkama dönüyorum ve o taraftan aşağı inebilmem için bir yol var tabiki arabasız devam etmem lazım. Etrafım ağaçlı taşlı kayalı bir yer.

  • Avatar

   Değerli Ziyaretçim,
   Bu rüya sevgiliye, bolluğa ve mutluluğa alamet eder. Rüya alimlerine göre zor günlerinde en çok sevgilisinden ya da eşinden destek göreceğine; bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına; işleri büyüterek kendi işinin patronu olacağına, mutluluğu geç de olsa yakalayacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.