Rüya Tabirleri / hediye rüyaları / Rüyada taşlı kolye hediye almak

Rüyada taşlı kolye hediye almak

Rüyada taşlı kolye hediye almak huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına, bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, bundan hayır göreceğine ve onlarla uzun soluklu projelerde yer alacağına, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, parasal anlamda rahat edeceğine, kısa sürede iş hayatında uğradığı zararları telafi edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada taşlı kolye hediye almak gördüyseniz

  • Düşüncelerinizi paylaşabilir, birlikte zaman geçirmekten hoşlandığınız kişileri ziyaret edebilir, yolculuk yapabilir veya bir topluluk aktivitesine dahil olmanızı sağlayabilecek planlar yapabilirsiniz.
  • Bir adım öne çıkıp harekete geçebilirsiniz.

Rüyada yeşil taşlı kolye hediye alındığında zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine, maddi ve manevi olarak çok mutlu olunacağına, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, işleri yoluna sokacağına, ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine ve çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına inanılır.

Rüyada mavi taşlı kolye hediye alındıysa edeceği duaların ve yapacağı hayırların da boşa çıkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, dost görünen tehlikeli ve zararlı bir düşmanla dost olup onunla vakit geçirmeye, kurulan ortaklıkların yeni kapılar açacağına, kazancının ve rızkının düşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments