Rüya Tabirleri / taş rüyaları / Rüyada taş yığınları görmek

Rüyada taş yığınları görmek

Rüyada taş yığınları görmek oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine, rahatsızlıkların tedavi edileceğine, üzüntülü haberler alacağına işaret eder.

Rüyada taş yığınları gördüyseniz

  • Çok önem verdiğiniz kimseleri ya da kilit noktalarında bulunan kimseleri sözlerinizle etkilemeye gayret etmelisiniz.
  • İstikrarsız ilişkilerin yeniden değerlendirilmesinde fayda var.

Rüya tabir edenlere göre rüyada taş yığını altında kalmak aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine ve takdir edilen bir iş sahibi olacağına, sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına inanılır.

Rüyada büyük taş yığını görüldüğünde kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, çok büyük mutluluk duyacağına, iş dünyasında sahip olunan ünün lekeleneceğine inanılmaktadır.

Rüyada küçük taş yığını görülmesi kişinin kafasının nihayet rahat edeceğine, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, huzursuzluklar ile boğuşacağına, sağlık sorunlarını kısa zamanda aşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yolda taş yığını görüldüyse duymadığı sözleri duyacağına, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, zorlukları teker teker aşacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada beyaz taş yığını görüldüyse başarıya ve zafere doymayacağına, daha sonra yapılan araştırmalar sayesinde bu durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada çakıl taşı yığını görüldüğünde endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, eğer hali hazırda böyle bir şey zaten varsa bunun sonucunun rüya sahibini sevindirecek şekilde olacağına, herkesi doğru yola çağıracağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments