Rüya Tabirleri / tarla rüyaları / Rüyada tarlada üzüm görmek

Rüyada tarlada üzüm görmek

Rüyada tarlada üzüm görmek en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine, örneğin; evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına, hasta olanın da iyileşeceğine, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada tarlada üzüm gördüyseniz

  • Riskli işlerde başarılı olabilirsiniz.
  • Hislerinizde incelme, daha bir rafine olma hali olabilir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada tarlada üzüm toplamak yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise eceli ile vefat edeceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına, el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments