Rüya Tabirleri / karpuz rüyaları / Rüyada tarla karpuz görmek

Rüyada tarla karpuz görmek

Rüyada tarla karpuz görmek işlerin daha kötüleşeceğine, hayattan yana keyif bulacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, kendisini önceki durumun daha iyi hissedeceğine delalettir.

Rüyada tarla karpuz gördüyseniz

  • Değişimden hoşlanmıyor ya da değişikliğe karşı çıkıyor olabilirsiniz.
  • Yapmak istediğiniz şeyleri veya yapılması gereken değişiklikleri yerine getirmek için biraz daha zaman gerekiyor.

Rüya tabircilerine göre rüyada tarlada karpuz toplamak iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, beklediği haberin gelmeyeceğine ya da duygu ve düşüncelerinin karşılık bulmayacağına, büyük adımlar atacağına, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada tarlada karpuz sulamak yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine bu sayede elinin bolluğa kavuşacağına, hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine, yarattığı üzücü durumun ortadan kalkacağına, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına rivayet eder.

Rüyada tarlaya karpuz ekmek rüyayı gören için suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına, sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, tüm aksiliklerin üst üste geleceğine, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine bunun da geçim derdine düşmesine neden olacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada tarladan karpuz çalmak çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, geçiminin yerinde olacağına, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada tarladan karpuz topladığını görüldüğünde kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, kaybedilen malları tekrar kazanacağına, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına inanılır.

Rüyada tarladan karpuz alındıysa zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, sonucunda da istediklerini kolaylıkla ele geçireceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada tarlada karpuz yemek çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına, çok büyük bir çalışma yapılacağına, o arkadaşı ile kardeşten öte olacağına, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine alamettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada tarladan karpuz koparmak hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments