Rüya Tabirleri / sigara rüyaları / Rüyada tane sigara görmek

Rüyada tane sigara görmek

Rüyada tane sigara görmek çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına, zahmete ve meşakkate düşeceğine, hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada tane sigara gördüyseniz

  • Size bazı şeyler sunan kişiler olabilir.
  • Bir çok farklı olayla karşılaşmanız olasıdır.

Rüyada üç tane sigara görmek eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına, sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments