Rüya Tabirleri / sıra rüyaları / Rüyada tahta sıra görmek

Rüyada tahta sıra görmek

Rüyada tahta sıra görmek yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada tahta sıra gördüyseniz

  • Mali veya duygusal işleriniz ya da iş birlikleriniz ilgi gerektirebilir.
  • Bazı girişimleriniz, planlarınız, iş birlikleriniz ya da anlaşmalar konusunda kafanızın bir köşesinde soru işaretleri ya da şüpheler varsa, kalbinizin sesini dinlemenizde fayda var.

Rüyada tahta sırada oturmak hedefine çok kolay ulaşacağına, yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine, daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına, sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine ve bu nedenle ele güne muhtaç olacağına, sevinçli haberlerin geride kalacağına, iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine ve bazı istenmeyen olayların yaşanacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments