Ana sayfa » Komutan rüyaları » Rüyada tabur komutanı görmek

Rüyada tabur komutanı görmek

Rüyada tabur komutanı görmek sorunlardan kısa süre içinde kurtulmaya, eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına, yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine yorulur.

Rüyada tabur komutanı gördüyseniz

  • Bazı iş birlikleri, girişimler ya da ilişkiler bitme noktasına gelirken, bazıları da yepyeni ufuklara açılabilir.
  • Süregelen bir ilişkiniz olsa bile biraz maceraya atılma arzusu içinde olabilirsiniz.

Rüyada bir tabur polis görülmesi ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, büyük bir borcun altına gireceğine, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına, maddi ve manevi olarak çok zarar edeceğine, her daim Allah yolunda yürüyeceğine ve sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına, yapılan hataların çok zarar getireceğine delalettir.

Rüyada askeri tabur görüldüğünde işle alakalı konularda karar vermeden önce büyüklerine ve tecrübeli kişilere fikir danışacağına, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, hane içinde de ayrılıkların söz konusu olacağına, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına delalettir.

Rüyada asker taburu görmek kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, büyük başarıya ulaşılacağına, daha büyük adımlar atılacağına rivayet eder.

Rüyada tabur asker görüldüğünde sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, yaşadığı üzüntülerin günden güne artacağına ve hayatında çok mutsuz olacağı bir döneme gireceğine, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, verilen kararların iyi sonuçlar doğuracağına alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top