Rüya Tabirleri / balık rüyaları / Rüyada süzgeçle balık yakalamak

Rüyada süzgeçle balık yakalamak

Rüyada süzgeçle balık yakalamak büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına, edilen duaların Allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına yorulur.

Rüyada süzgeçle balık yakalamak gördüyseniz

  • Güçsüzlük veya isteksizlik gösteriyorsunuz, bunu engellemelisiniz.
  • Unutmamanızda fayda var, cesur olun.

Rüyada süzgeçle balık tutmak girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine ve çok saygın bir kişi olunacağına, çalışmalarının takdire layık görüleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına ve büyük bir dedikoduya malzeme edileceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments