Rüya Tabirleri / iç rüyaları / Rüyada suyun içinde patates görmek

Rüyada suyun içinde patates görmek

Rüyada suyun içinde patates görmek aile üzerindeki kara bulutların dağılacağına, bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine ve yaşanan durumların büyük acılara sebep olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, istediği gibi alışverişe gideceğine işaret eder.

Rüyada suyun içinde patates gördüyseniz

  • Sinirlenerek zaman kaybetmeyin.
  • Bazı alanlarda asıl konudan sapmamaya çalışın.

Rüyada suyun içinden patates toplamak rüya sahibi için maddi durumunuzun düzeleceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, keyifli sohbetler edeceğine, maddi gücünü yitireceğine bu nedenle de çok kötü günler geçirmek zorunda kalacağına, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, her koşulda Allah yolundan yürüyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments