Rüya Tabirleri / merdiven rüyaları / Rüyada suyla merdiven yıkamak

Rüyada suyla merdiven yıkamak

Rüyada suyla merdiven yıkamak rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına, hayatının belli bir rutine oturacağına, sevindirici olaylar yaşayacağına, zenginliğe sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada suyla merdiven yıkamak gördüyseniz

  • Evinizi, mal varlıklarınızı, özel yaşamınızı veya ruhsal durumunuzu ilgilendiren başlıklarda tıkanan veya oldukça karmaşık hale gelen bazı konularda aklınıza parlak fikirler gelebilir.
  • Cazibenizi kullanarak yeni bir ilişkinin temelini rahatlıkla atabilirsiniz.

Rüyada temiz suyla merdiven yıkamak çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments