Rüya Tabirleri / süveter rüyaları / Rüyada süveter görmek

Rüyada süveter görmek

Rüyada süveter görmek yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, kafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, gelirinin de garanti altında olacağına, geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına, belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına alamet eder.

Rüyada süveter gördüyseniz

  • Size cazip gelen veya gelecek olan bir ilişkiden, daha sonra zevk alamayabilirsiniz.
  • Aklınızdan geçenleri söylemek konusunda sabırsızlanıyor olabilirsiniz.

Rüyada sarı süveter görüldüğünde elde edilecek menfaatlere, geçim sıkıntısının olmayacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, kafa karışıklığından sıyrılacağına ve kendisi için hayırlısı olan neyse ona karar vereceğine işaret eder.

Rüyada siyah süveter görüldüğünde çok iyi bir kazanç elde edeceğine, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine ve büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, insanları günah işlemeye teşvik edeceğine ve hayırlı işler yerine kötü şeyler yapacağına, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada süveter örmek kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine, öz güveninin yerine geleceğine, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine inanılır.

Rüyada mor süveter görülmesi deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine, aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine, işlerin yakın zamanda bozulacağına, büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz süveter görülmesi çok sıkıntılı bir döneme gireceğine ve eline geçen cüzi miktarda kazanç ile zararı az da olsa kapatmaya çalışacağına, tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine ve aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, mutlu ve hafif hissedeceğine, kurulan büyük hayallerin yaşanan kötü ve can sıkıcı olaylar yüzünden suya düşeceğine, dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada erkek süveteri görmek yetenekleri ile ön plana çıkacağına, işlerin yoluna gireceğine ve tatsızlıkların tecrübe sahibi kişiler sayesinde ortadan kalkacağına, üzüntülü bir haber alınacağına, kızına daima sahip çıkacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine ve oturduğu makamın da sarsılmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada lacivert süveter görülmesi sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, bir sebeple aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, çekilen zahmetin çoğalacağına inanılmaktadır.

Rüyada kahverengi süveter görüldüğünde iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine inanılır.

Rüyada gri süveter görüldüğünde aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, olumsuz haberler alacağına, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine alamet eder.

Rüyada süveter alındığında sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına, işlerin yolunda gideceğine, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada süveter hediye alındığında edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, rahata ereceğine ve maddi olarak da güç kazanacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments