Rüya Tabirleri / süpürge rüyaları / Rüyada süpürgeyle temizlik yapmak

Rüyada süpürgeyle temizlik yapmak

Rüyada süpürgeyle temizlik yapmak hayırlı fırsatlar yakalayacağına, yakında başlayacak aşk macerasına, kaybettiği şeyi bulmasına, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, tüm dileklerinin gerçek olacağına işaret eder.

Rüyada süpürgeyle temizlik yapmak gördüyseniz

  • Farklı kültürlerden gelen kişilerle bir araya gelmeniz yeni bir yönde ilerlemenize neden olacak kararlar almanızı sağlayabilir.
  • İş yerinizde sizin için önemli olabilecek bir konumda olan kişilerle tartışırken dikkatli olmanız gerekmektedir.

Rüyada elektrikli süpürgeyle temizlik yapıldığında aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, kamyon eski ve küçükse girişilecek işten zarara uğramış bir şekilde çıkılacağına, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına ve her zaman destekleyeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, hayallerinin de yarım kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments