Rüya Tabirleri / kaka rüyaları / Rüyada sulu kaka görmek

Rüyada sulu kaka görmek

Spread the love

Rüyada sulu kaka görmek işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, hayal kırıklığı yaşamayacağına, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine, çok büyük bir aşk yaşanacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan bir şeye aile bireylerinin vereceği destek sayesinde kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada sulu kaka gördüyseniz

  • Arkadaş grubunuzla etkinlerde bulunacak, ilgi alanınıza giren konularda onlarla düzeyli tartışmalar yapacaksınız.
  • Bazı kişiler bazı hareketlerinin istenmeyen sonuçlarını öngöremiyor olabilirler.

Rüyada altına sulu kaka yapıldıysa kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, masumluğunu ispat edeceğine, sağlık sorunlarından kurtulacağına, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, güzel bir geleceğin yaklaşmasına alamet etmektedir.

Rüyada sulu kaka yapıldığında ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, ev sahibi olunacağına, evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına, üzerindeki kötü imajı sileceğine, borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına tabir olunur.

2 yorumlar

  1. Merhaba. Ruyamda sivi kaka yaptigimi gordum. Yuksek bir yerden kaka yapiyordum kakanin icinde erkek arkadasimin isminde olan harifler yaziyordu. Ne anlama geliyor acaba?

    • Değerli Ziyaretçim,
      Rüyanız takdire, habere ve akla rivayet eder. Rüya alimlerine göre takdir beklemeden, kendini tatmin etmek için yaşayacağına; mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına; aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına işarettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.